ART / Lithographs / Litograph in colors 15362007
nr 1536 2007
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Hans Arnold (1925-2010), Sweden. "Bananfisken". Signed, numbered 146/200. Litograph in colors, Image dimensions: 36x51 cm, outer dimensions including frame: 47x62 cm, lättare missfärgning utanför bildytan.
LITOGRAPH IN COLORS, "Bananfisken". Signerad, numrerad 146/200. Färglitografi, bildmått: 36x51 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Condition: lättare missfärgning utanför bildytan
1000
SEK 1300
Monday April 24 2023
at 18:06:49
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
- Thema-auction
Apr 24
Read more about Grafik
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold